פרויקטים

כל פרויקט יח"צ הוא עולם ומלואו, הוא דורש יצירת קשרים ושימורם, יכולות כתיבה, יצירתיות ואלתור ובעיקר דיוק והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. משרדנו מתמחה ביחסי ציבור איכותיים וביכולת לספר סיפור ברמה גבוהה, המציג את לקוחותינו באור חיובי ומפרגן.

במסגרת הפרויקטים הגדולים, בהם אנו לוקחים חלק כבר שנים רבות, אנו משתפים פעולה עם מיטב העיתונים, המגזינים והמוספים העסקיים והיוקרתיים במדינת ישראל, בהם מגזין דה-מרקר/ הארץ, מגזין אטמוספירה של אל-על ועוד. המגזינים הללו מהווים שופר עבור מגוון רחב של אנשי עסקים בכירים מהמשק הישראלי, להשמיע את דעתם וחזונם ואף להשפיע פעמים רבות על מהלכים גדולים כקטנים.

בשנה האחרונה הפקנו מספר מגזינים, אשר הגיעו אל שולחנם של מיטב הבכירים והמשפיעים בארץ ובעולם:

שיווק 2020 – מגזין עסקי בו הציגו מבחר אנשי שיווק ומנכ"לים מתחומים שונים, את משנתם וכיצד הם בוחרים להתמודד ולהנהיג את חברתם בעידן הטכנולוגי עמוס החידושים בו אנו חיים.

פורצות דרך – המגזין הוקדש כל כולו לנשים הבולטות והמשפיעות במשק הישראלי ממגוון תחומים: הטכנולוגיה, המדע, העסקים, הרפואה ועוד. דיברנו על פסגות שכבשו, הישגים משמעותיים בקריירה שלהן ועל נשים וכוחן ככלל.

מגזין 2050 – במגזין 2050 ביקשנו ממבחר בכירים בכלכלה ובתעשייה הישראלית לשמוע את תחזיותיהם בנוגע לשינויים וההתפתחויות בענפי המשק השונים.

מגזין מנהלים – במגזין זה שמנו דגש על העשייה הענפה המתרחשת במשק הישראלי בתחומים השונים – תעשייה, חינוך, כלכלה, היי-טק ועוד, וכיצד המנהלים בחברות משפיעים על הארגונים השונים ומובילים אותם למצוינות.

פרויקטים מובילים 
מבית פרידמן יח"צ