פרויקטים

כל פרויקט יח"צ הוא עולם ומלואו, הוא דורש יצירת קשרים ושימורם, יכולות כתיבה, יצירתיות ואלתור ובעיקר דיוק והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. משרדנו מתמחה ביחסי ציבור איכותיים וביכולת לספר סיפור ברמה גבוהה, המציג את לקוחותינו באור חיובי ומפרגן.

במסגרת הפרויקטים הגדולים, בהם אנו לוקחים חלק כבר שנים רבות, אנו משתפים פעולה עם מיטב העיתונים, המגזינים והמוספים העסקיים והיוקרתיים במדינת ישראל, בהם מגזין דה-מרקר/ הארץ, מגזין אטמוספירה של אל-על ועוד. המגזינים הללו מהווים שופר עבור מגוון רחב של אנשי עסקים בכירים מהמשק הישראלי, להשמיע את דעתם וחזונם ואף להשפיע פעמים רבות על מהלכים גדולים כקטנים.

בשנה האחרונה הפקנו מספר מגזינים, אשר הגיעו אל שולחנם של מיטב הבכירים והמשפיעים בארץ ובעולם:

שיווק 2020 – מגזין עסקי בו הציגו מבחר אנשי שיווק ומנכ"לים מתחומים שונים, את משנתם וכיצד הם בוחרים להתמודד ולהנהיג את חברתם בעידן הטכנולוגי עמוס החידושים בו אנו חיים.

פורצות דרך – המגזין הוקדש כל כולו לנשים הבולטות והמשפיעות במשק הישראלי ממגוון תחומים: הטכנולוגיה, המדע, העסקים, הרפואה ועוד. דיברנו על פסגות שכבשו, הישגים משמעותיים בקריירה שלהן ועל נשים וכוחן ככלל.

מגזין 2050 – במגזין 2050 ביקשנו ממבחר בכירים בכלכלה ובתעשייה הישראלית לשמוע את תחזיותיהם בנוגע לשינויים וההתפתחויות בענפי המשק השונים.

מגזין מנהלים – במגזין זה שמנו דגש על העשייה הענפה המתרחשת במשק הישראלי בתחומים השונים – תעשייה, חינוך, כלכלה, היי-טק ועוד, וכיצד המנהלים בחברות משפיעים על הארגונים השונים ומובילים אותם למצוינות.

אטמוספירה –  באוויר וביבשה…התוכן האיכותי שלנו בכל מקום! מגזין אטמוספירה הוא אחד המגזינים המובילים היום בארץ והמוכר והמוביל בקרב הטסים לחו"ל. המגזין מחולק במטוסי אל על ועוסק במגוון תחומים, בהם: עסקים, מותגים ולייף סטייל. בין המפרסמים הקבועים במגזין אטמוספירה ניתן למצוא שמות ומותגים נחשבים: פדני, מטבחי סמל, פיליפ מוריס, סמסונג, ג'ק קובה, ניקולטי, נטוצ'י, ה. שטרן, רולטיים ונוספים.

אנחנו ב'עינת פרידמן LeadershiPR' מפיקים את כתבות התוכן העיקריות המתפרסמות באטמוספירה. אנחנו מייצרים תמהיל מדויק של אנשי עסקים מובילים בתחומם, מובילי דעה, אנשים משפיעים ומשמעותיים שיש מה ללמוד מהם, ועם הבחירה המדויקת של המשתתפים בכתבות, אנחנו מובילים פרויקטים של תוכן איכותי. ומה הופך את מגזין אטמוספירה לכה אטרקטיבי וייחודי עבור משתתפי הפרויקטים שלנו? המגזין מופק על ידי חברת אל על, חברת התעופה הלאומית הגדולה והפופולרית בישראל. המגזין מונח בתאי המושב בכל טיסה ברחבי העולם ובכך זוכה לחשיפה של כ-450,000 נוסעים מידי חודש! מסקר שערכה אל על עולה כי כ- 80% מכלל הנוסעים מעיינים במגזין בזמן הטיסה ובכך נחשפים לתכנים איכותיים, אנשים, מותגים וחברות שלוקחות בו חלק. לאורך השנים צבר מגזין אטמוספירה מוניטין מצוין של מגזין המספק תוכן איכותי לקוראיו. כתבת תוכן במגזין מספקת למפרסם פלטפורמה איכותית, חשיפה גבוהה מאוד לצד מפרסמים איכותיים נוספים.

הפרויקטים שלנו כוללים תמונות מקצועיות שאנו מפיקים במסגרת יום צילום מקצועי, הכולל עיצוב, איפור והלבשה. אנו דואגים ומוודאים שכל מפרסם יופיע ויוצג במיטבו ושתמונתו תשקף באופן הטוב ביותר את ערכיו העסקיים.

פרויקטים מובילים 
מבית עינת פרידמן LeadershiPR