באוויר וביבשה... התוכן האיכותי שלנו בכל מקום!

מגזין אטמוספירה הוא אחד המגזינים המובילים היום בארץ והמוכר והמוביל בקרב הטסים לחו"ל. המגזין מחולק במטוסי אל על ועוסק במגוון תחומים, בהם: עסקים, מותגים ולייף סטייל.

בין המפרסמים הקבועים במגזין אטמוספירה ניתן למצוא שמות ומותגים נחשבים: פדני, מטבחי סמל, פיליפ מוריס, סמסונג, ג'ק קובה, ניקולטי, נטוצ'י, ה. שטרן, רולטיים ונוספים.

אנחנו ב'פרידמן יחסי ציבור' מפיקים את כתבות התוכן העיקריות המתפרסמות באטמוספירה. אנחנו מייצרים תמהיל מדויק של אנשי עסקים מובילים בתחומם, מובילי דעה, אנשים משפיעים ומשמעותיים שיש מה ללמוד מהם, ועם הבחירה המדויקת של המשתתפים בכתבות, אנחנו מובילים פרויקטים של תוכן איכותי.

ומה הופך את מגזין אטמוספירה לכה אטרקטיבי וייחודי עבור משתתפי הפרויקטים שלנו?
המגזין מופק על ידי חברת אל על, חברת התעופה הלאומית הגדולה והפופולרית בישראל. המגזין מונח בתאי המושב בכל טיסה ברחבי העולם ובכך זוכה לחשיפה של כ-450,000 נוסעים מידי חודש! מסקר שערכה אל על עולה כי כ- 80% מכלל הנוסעים מעיינים במגזין בזמן הטיסה ובכך נחשפים לתכנים איכותיים, אנשים, מותגים וחברות שלוקחות בו חלק.
לאורך השנים צבר מגזין אטמוספירה מוניטין מצוין של מגזין המספק תוכן איכותי לקוראיו.
כתבת תוכן במגזין מספקת למפרסם פלטפורמה איכותית, חשיפה גבוהה מאוד לצד מפרסמים איכותיים נוספים.

הפרויקטים שלנו כוללים תמונות מקצועיות שאנו מפיקים במסגרת יום צילום מקצועי, הכולל עיצוב, איפור והלבשה. אנו דואגים ומוודאים שכל מפרסם יופיע ויוצג במיטבו ושתמונתו תשקף באופן הטוב ביותר את ערכיו העסקיים.

פרויקטים נוספים 
מבית עינת פרידמן LeadershiPR