מגזין ליידיס

נשים, גבירותיי ורבותיי... נשים!

'ליידיס' הוא מגזין lifestyle וקריירה המוקדש כל כולו לנשים, עוסק בתחומי העניין של נשים מבחינה חברתית, תרבותית ועסקית ומעצים את הקול הנשי בתחומי חיינו השונים.
המגזין מכיל כתבות תוכן מגוונות, הפקות אופנה וכתבות עומק על נשים מצליחות במשק – נשים המהוות השראה ומספקות את הטון הנשי בתעשייה הישראלית.

המגזין מופץ ומודפס במהדורת כרומו מהודרת אחת לשלושה חודשים בתפוצה נרחבת של 100,000 עותקים המצורפים לעיתון 'ישראל היום' הפופולארי. המגזין עולה גם לאתר האינטרנט שלנו בשלמותו, כך שהתוכן והכתבות נמצאים גם באינטרנט.

בכל מגזין אנחנו מקדישים את סיפור השער לאישה מצליחה. אנחנו מספרים בהרחבה את סיפורה האישי ונותנים לה את הבמה להעניק השראה לנשים אחרות. בין התכנים המופיעים במגזין: סוגיות אקטואליות מהארץ ומהעולם, אופנה ולייף סטייל, בריאות, כתבות מרתקות על מערכות יחסים, הורות ומשפחה, תכנים בנושאי העצמה והתפתחות אישית וכל הרבדים הרלוונטיים למקומה של אישה בעידן הנוכחי.

מגזין ליידיס פעיל משנת 2014 ומהווה במה לחיזוק ופרגון לעוצמה נשית מבורכת. לפני ומאחורי הקלעים עמלות על הפקת המגזין והפקות התוכן השונות הנלוות לו, הכותבות והעורכות הטובות ביותר בתחומן, ואנו מוצאים שליחות בעשייה המבורכת הזו, המעניקה במה מכבדת לנשים מעוררות השראה, הן מאחורי הקלעים והן בקדמת הבמה.