תדמיתנות עסקית

בעולם העסקי, הנראות היא חלק בלתי נפרד מהדרך להצלחה שלך.

התפיסה החברתית היא ש"אנחנו מה שאנחנו לובשים" והבגדים שאנו בוחרים לעצמנו מייצגים את הלך הרוח שלנו ואת מה שאנו מבקשים להקרין החוצה.

ניקח לדוגמה את ציבור המורים או עורכי דין. כיצד הם בדר"כ לבושים? האם הם נראים כמו אנשים שאפשר ללמוד מהם או לסמוך עליהם? ולעומת זאת, איך היינו מתייחסים לאדם המגיע לפגישה בלבוש מרושל?

לנראות יש תפקיד מאוד גדול בהעברת המסרים שלנו.

אנחנו חשופים להמון מידע בכל רגע נתון וכדי לזכות בתשומת לב איכותית ולהעביר את המסר המדויק שלנו, עלינו להשתמש גם בכלי הכל כך חשוב וזמין – הנראות שלנו. הנראות משחקת תפקיד בכל מקרה, בין אם נשקיע בה רגע של מאמץ ובין אם לאו. כך או כך – היא תשדר איזשהו מסר. השאלה היא מה המסר שהנראות שלנו מעבירה? והאם זה משרת אותנו כהלכה.

האם זה המסר שאני רוצה להעביר?

העניין הוא, שלא כל אחד ואחת יודעים להתאים לעצמם את הסטייל הנכון, המשרת את המסרים שלהם לעולם. עלייך להתאים את הנראות הכללית – הלבוש, האביזרים,

האיפור לנשים – הן למסרים שלך והן למקום שאליו פניך מועדות. אירוע חברתי? פגישה בעבודה? לכל מקרה הנראות הנכונה לו, עליהם מנצחת האסטרטגיה התדמיתית כולה.

הרבה אנשים יפים, מוצלחים וחזקים ככל שיהיו, נוטים לדלג על השקעת מחשבה בנראות שלהם. כשהם מגיעים אלי להפקה של יום צילומים, ועל הדרך נהנים מהנראות המדויקת שאני משדכת להם, הם מבינים כמה משמעותית הנראות שלהם – הן כלפי חוץ והן כלפי פנים.

הנראות העסקית שלך עושה עבורך את הצעדים הראשונים בכל פתיחת דלת ובכל התקשרות עם אדם אחר. עוד לפני שהתחלת לדבר. אני קולטת את האישיות שלך ואת מה שברצונך לייצג – ואת זה אני מבליטה החוצה, באופן הטוב ביותר.

כאשר גיליתי כמה אור זה מכניס לחייהם העסקיים של לקוחותיי, החלטתי לאפשר לכולם ליהנות! אחרי הרבה שנים של תדמיתנות והתאמת נראות למשתתפים בהפקות שלנו, אנחנו מעניקים היום שירות זה גם ללא תלות בהשתתפות בימי הפקה וצילומים.

עם הכרות עמוקה וארוכת שנים עם העולם העסקי, המשולבים בטאצ' מולד לסטיילינג ותדמית, אני יודעת לשאול את השאלות הנכונות, לנתח את הצרכים שלך, להבין את המסר שלך והמטרות שלך ולבנות לך מראה הולם ליום עבודה שגרתי, לפגישה חשובה, להעברת מצגת עסקית בישיבה וכן הלאה.

תדמיתנות עסקית מיודעת עבור נשים, גברים ועסקים כאחד. את השירות ניתן לקבל 'אחד על אחד' וניתן לקבל גם בעבודה מול צוות עובדים או מחלקה בארגון. אנחנו יודעים לשנות את הנראות ולשפר את התדמית של כל מי שחפץ בכך, והתוצאה – בטחון עצמי, העברת מסרים ברורה והלימה בין הנראות לבין מה שמעוניינים לשקף – ארגונית או עסקית

אנחנו הולכים לעשות ביחד עבודה שתשאיר אבק למתחרים שלך.

רוצים לשמוע 
עוד?

    תחומי התמחות 
    נוספים: