הפקות תוכן מיוחדות

אחד מתחומי המומחיות של משרדנו הוא הפקות תוכן מיוחדות, בכך גם כתבות תחקיר והפקות גדולות. אנו אחראים על פרויקטים גדולים של תוכן במגזין 'אטמוספירה' של אל על. המגזין המחולק לכל טסי אל על מדי חודש בחודשו, ואנו מפיקים עבורו הפקות תוכן ופרויקטים מיוחדים נוספים שמקבלים במה במדיות הנקראות והנצפות ביותר.

מגזינים ואתרי אינטרנט נוספים עמם אנו עובדים בשיתוף פעולה: פורבס, וואלה, גלובס, דה מרקר, ישראל היום, לאישה, את ונוספים. בנוסף אנו מפיקים גם כתבות תוכן לערוצי הטלוויזיה השונים.

הערך המוסף של הפקות מסוג זה עבור לקוחותינו הוא אדיר. הם מקבלים במה מכבדת, מול קהל לקוחות פוטנציאליים מוגדר. התכנים המובאים הם בתכנון, ביצוע ושליטה מלאים שלנו, וכוללים הן תוכן והן ימי צילום והפקה מקצועיים, שמביאים אותך אל קהל הלקוחות שלך כשאתה במיטבך.

מדוע ההשתתפות בהפקת תוכן טובה לך?

הפקת תוכן מספרת סיפור – את הסיפור שלך! ומתוך המקום הזה נוצר חיבור בינך לבין האנשים שאליהם אתה פונה. פרויקטים מהסוג הזה מאפשרים לנו לחבר את שמך עם תוכן איכותי ומעניין המאפשר לקורא להעמיק ולהכיר אותך טוב יותר, להיחשף לרבדים רלוונטיים באישיותך ולקשור את האיכויות שלך למוצר שלך.

קצת על הפקות התוכן המתפרסמות במגזינים 'אטמוספירה' של אל על ו'את'

מגזין אטמוספירה מופץ אחת לחודש ומונח בכל כיס מושב, בכל טיסות אל על ובכל מחלקות הטיסה. מדי חודש טסים במטוסי אל על כ- 450,000 איש, ובחודשים ה'חמים', המספרים מטפסים אפילו עד לכחצי מיליון איש, מהם כרבים במחלקה ראשונה ובביזנס. מסקרים שערכה חברת אל על עולה כי כ- 80% מנוסעיה פותחים את המגזין, מעיינים וקוראים בו, זאת הודות למוניטין שצבר המגזין לאורך השנים, הנחשב למגזין איכותי, המספק תוכן ברמה גבוהה לקוראיו. בנוסף, מתפרסמים הפרויקטים גם באתר האינטרנט של מגזין 'את' ומופצים בתוך כך למנויי הניוזלטר של המגזין, כך שהתפוצה אף רחבה יותר. כל חיפוש בגוגל אחר שמך יעלה גם את הכתבה לעיני הקורא, ויציג אותך באור חיובי ומפרגן. כתבות התוכן הייחודיות שאנו מפרסמים, מגיעות לצדן של מפרסמים מהשורה הראשונה, אשר בוחרים מדי חודש בחודשו לפרסם באטמוספירה. בהם: פדני, מטבחי סמל, פיליפ מוריס, סמסונג, ג'ק קובה, ניקולטי, נטוצ'י, ה. שטרן, רולטיים ונוספים. כל אלו מעריכים את הקהל ואת אחוזי החשיפה הגבוהים.

ממה אתה נהנה כשאתה משתתף בהפקות התוכן שלנו?

הפקות התוכן שלנו מביאות אל קדמת הבמה אנשי עסקים מתחומים מגוונים, אנשים שלהם אמירה משמעותית, שלוקחים חלק בעיצוב השוק בו הם נמצאים, אנשים שבדרכם נוגעים באחר ומשפיעים עליו. במסגרת הכתבות אנחנו מציגים את האג'נדה שלך, את הישגיך יוצאי הדופן, את מסלול ההמראה של העסק שלך. לצד התוכן, מופיעה תמונתך, שמצולמת במסגרת יום צילום מקצועי, הכולל עיצוב, איפור והלבשה. אנחנו דואגים לכך שתופיע במיטבך, ותוך הלימה עם הערכים העסקיים שלך.

רוצים לשמוע 
עוד?

תחומי התמחות 
נוספים: