למגפת הקורונה הייתה השפעה משמעותית על העולם כולו מאז ינואר 2020. המגיפה יצרה מציאות חדשה לגמרי, וגרמה להאצה של שינויים חברתיים, חברתיים וטכנולוגיים, שאת השלכותיהם נרגיש עוד שנים רבות קדימה.

השפעות המגיפה על הכלכלה העולמית היו יוצאות דופן אף הן. עסקים, בתי ספר ומוסדות נאלצו להתמודד עם השבתה מיידית בכל רחבי העולם בשל הסגרים הארוכים. למרבה הצער, אלה השפיעו בצורה ניכרת על עסקים רבים. חברות רבות לא הצליחו לשרוד, מה שהוביל את בעליהם ועובדיהן להשאיר מאחור את תוצרי עבודתם ולעיתים אף לצפות במפעל חייהם קורס לנגד עיניהם.

עם זאת, אחרים הצליחו לשגשג בתוך כל הכאוס. חלקם פיתחו אסטרטגיות שמטרתן לצלוח את הסערה ודבקו בעשייה; חלקם חשו השפעה זניחה של המגיפה ופרחו; וחלקם ניצלו לטובתם תופעה חדשה בשוק העבודה שעוד תישאר איתנו בעתיד – העבודה מרחוק.

המגזין "Jerusalem Post Managers Forecast" מציג ראיונות עם 32 מבכירי המנהיגים העסקיים, היזמים, המחנכים והמנהלים בישראל, אשר בלטו ביכולתם להסתגל לשינויים ולשגשג כנגד כל הסיכויים. הם מספקים את נקודות המבט שלהם לגבי האופן שבו העסקים והארגונים שלהם מתמודדים עם האתגרים של השנתיים האחרונות, הלקחים שהם למדו, וכיצד הם מתכוונים ליישם אותם בפעילותם העתידית של העסקים והארגונים אותם הם מובילים.

פרויקטים נוספים 
מבית עינת פרידמן LeadershiPR