הצלחה ישראלית – מגזין פורבס.

ישראל ידועה בהיותה מעצמת הייטק, אך לצד ההצלחות בעמק הסיליקון הישראלי ישנן הצלחות יוצאות דופן, של אנשי עסקים ישראלים בתחומי פעילות רבים: לצד הישגים כבירים בתחום הפינטק, NFT , ושאר התחומים הטכנולוגיים המתקדמים, מנהלים ואנשי עסקים בכירים חוו שגשוג יוצא דופן גם בתחומי הנדל"ן, השקעות, קמעונאות, עיצוב פנים, עיצוב, אסתטיקה, משאבי אנוש ועוד.

כדי לחגוג ולעורר השראה בקוראי עיתון פורבס ישראל, אספנו לפרויקט תוכן ייחודי ויוקרתי 12 מנהלים ואנשי עסקים, אשר נהנו מהצלחה פנומנלית בתחומם. בין דפי המגזין תוכלו למצוא את סיפורן המדהים של נשות עסקים ישראליות כמו עו”ד מעיין בכר, אשר הקימה את בית האופנה והאמנות היוקרתי הראשון מסוגו בעולם המציע פריטים פיזיים ודיגיטליים (NFT), לצד שרית יוחננוף, דירקטורית וסמנכ"לית מעצמת הקמעונאות יוחננוף, מנכ"ליות בכירות כמו מלי ביצור פרנס, אשר מובילה בגאון את חברת הענק תפן ומיכל דן הראל, מנכ”לית Manpower ישראל, ראש מעצמת חברת כוח האדם הישראלית. כמו כן, תכירו  אנשי עסקים מובילים כמו איציק דהן, יזם נדל"ן שכבש את שוק הנדל"ן האירופי, לצד אורי ביטון, מהמעצבים הבולטים בישראל לחללים מסחריים.

הפרוייקט נותן במה לנשות ואנשי עסקים שבצל משבר כלכלי עולמי ועולם משתנה, הצליחו להתגבר על מכשולים עסקיים ואישיים, ובנחישות אינסופית הצליחו להקים אימפריה מצליחה.

פרויקטים נוספים 
מבית עינת פרידמן LeadershiPR