לקוחות מספרים על LeadershiPR

עו"ד שירה שיין, משרד עורכי דין מיכאל שיין ושות'
"אני ושותפיי למשרד השתתפנו במספר הפקות מבית היוצר של עינת פרידמן, הן בכתבות שהתפרסמו במגזין 'אטמוספירה' והן ב'פורבס ישראל'. עינת פרידמן, מעבר להיותה אישה מקסימה שמאוד נעים להיות בחברתה, היא אשת מקצוע מהשורה הראשונה, וכשם שהיא מכירה את עבודתה כך היא מבינה היטב גם את עולם עריכת הדין ואת הדרך הנכונה להתנהל בו בהיבטים של תקשורת. במהלך העבודה המשותפת קיבלנו יחס אישי, גיבוי ושיתוף פעולה מלא שבאו לידי ביטוי בסופו של דבר בתוצר ברמה מאוד גבוהה. הפרויקטים בהם לקחנו חלק קיבלו נופך מאוד נעים ומקצועי ולא ממוסחר. זה התחבר מצוין לקונספט שלנו ולתפיסה שלנו את השיווק הנכון עבורנו. מה שמייחד מבחינתי את עינת אלו היכולת שלה לספק רמה מאוד גבוה של שירות ויחס אישי ובזכותם התוצר הסופי היה מצוין".
עזרא, בעל עסק ותיק בענף האופטיקה
"השתתפתי בכתבת 'אנשי עסקים מובילים' בניצוחה של עינת פרידמן. אני יכול להגיד בפה מלא שעינת והצוות שלה מקצועיים, ברמה הגבוהה ביותר. עינת יודעת בדיוק איך צריך להראות התוצר הסופי, מהם המסרים והנושאים שנכון להתמקד בהם בכתבה ועד להפקת המקסימום מיום הצילומים הנלווה. הצילומים יצאו נהדר, תוכן הכתבה היה מדויק ולעניין, קיבלנו פידבקים חיוביים והתגובות מצד הלקוחות לא איחרו לבוא. בפן האישי, מאוד נעים לעבוד עם עינת, יש לה יכולת להעניק יחס אישי, היא קשובה ומעניקה את המענה שמתאים לך. בפן המקצועי היא הצליחה להפוך את הרעיונות שלנו לכתבה בעלת ערך – וזה מה שחשוב".
סיגל, מנהלת בכירה במערכת הבריאות
"יצאנו לדרך עם פרויקט שירותי יח"צ הקשור לאחת מקבוצות הבריאות המובילות בארץ. במהלך העבודה הבחנו בדייקנות של עינת ובתכנון הקפדני שלה עד לפרט הקטן ביותר, עינת יודעת לסגור את כל הקצוות שרק אפשר לחשוב עליהם. זה מה שגרם לנו לבחור בה והתוצאות לא איחרו לבוא. היא מאוד מוכשרת וסופר מקצועית בתחומה. זה בא לידי ביטוי בעבודה המקדימה לצילומים, במהלך הצילומים ולא פחות חשוב – בבחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר שקיימים בשוק. החזקה שלה טמונה ביכולתה לדעת להתאים את המדיה המתאימה לפרסונה או לחברה. היא עושה את זה במקצועיות ובתבונה רבה. נוסף לכל אלו, היא בעלת אישיות מקסימה ואכפתית, חשוב לה שהתוצר הסופי יצא הכי מדויק והכי נכון שרק אפשר. תענוג לעבוד איתה וללא ספק אנחנו נבחר לעבוד עם עינת גם בעתיד".
אמיר יקותיאל, בעלים של חברת יזמות ובניה 'אמיר יקותיאל' נדל"ן בע"מ
"אני השתתפתי בכתבות שפורסמו במגזין 'אטמוספירה' וב'פורבס ישראל'. את עינת מצאתי מאוד מקצועית, יסודית, שדואגת שהכל סביבה יתקתק. במהלך הצילומים וגם לפניהם, היא דאגה שהכל יהיה לשביעות רצוננו. תחום היח"צ הוא עולם שבו הרבה פעמים מבטיחים דברים ולא מקיימים, עם עינת זה היה שונה, היא עמדה בכל ההתחייבויות שלה עד תום. בנוסף, הידע המעמיק שלה בתחום בא לידי ביטוי, היא ידעה באיזה מגזינים נכון לפרסם אותנו, איך להציג אותנו. זה עושה את כל ההבדל. הערך שקיבלנו היה גבוה בהרבה מהערך שהיינו מקבלים עם פרסום של עוד מודעה בעיתון. התוצר הסופי היה באיכות ורמה גבוהה, מיתג את החברה שלנו בדיוק איך שראינו אותה בעיני רוחנו ותרם לפן השיווקי של העסק מאוד. אנחנו מרוצים ואין ספק שנרצה לעבוד עם עינת גם בעתיד".
ד"ר אילנה אמינוב, רופאת שיניים השתתפה בכתבה למגזין 'אטמוספירה'
"קיבלתי הצעה מעניינת: להשתתף בפרויקט לקראת יום האישה הבינלאומי שעתיד להתפרסם במגזין 'אטמוספירה'. הסכמתי למרות שבעבר הצטלמתי לכתבות בסגנון בעיתונים אחרים שלא אציין את שמם ונותרתי עם טעם מעט חמוץ. הפעם החוויה הייתה שונה לחלוטין! יום הצילומים עצמו היה נעים, גם מבחינת הצוות – המאפר, הצלם ועינת שניצחה על תזמורת הסטיילינג וגם מבחינת התוצר הסופי – התמונה מאוד מצאה חן בעיני, פתאום ראיתי את עצמי באור שונה. מעבר לכך, יש לי רק דברים טובים להגיד על העבודה מול עינת! היא תמיד זמינה, נתנה מענה לכל דבר, לפני הצילומים וגם במהלכם, לא הייתה שאלה שנותרה בעינה. הלוואי וכל העוסקים בתחום היו הוגנים והגונים כמוה, היא מקצועית ומקסימה כאחד, ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר".
ד"ר אורה גולן, מטפלת בחרדות ופחדים השתתפה בכתבה למגזין 'אטמוספירה'
"שלא כמקובל במחוזותינו, העבודה מול עינת היא מקצועית מאוד ומדויקת מאוד. הכל היה בדיוק כמו שקבענו וכפי שסיכמנו. הכתבה כללה צילום, סטיילינג ואיפור והכל תקתק בדיוק לפי הזמנים שעינת הבטיחה לנו. יום הצילומים הוא מאוד מורכב, אנחנו לא לבד שם וכל דבר לוקח זמן – האיפור, השיער, הביגוד, התאורה המתאימה וזווית הצילום הנכונה. הזמן נוהל בצורה מיטבית, הצלם היה מאוד מקצועי, תוך עשר שניות מצא את הפוזה הנכונה והכל היה מדויק. התוצאה הסופית – בדיוק כפי שהובטח לנו. ברמה העסקית הכתבה ייצרה גם פניות מלקוחות, אפילו לא ציפיתי אבל זה פשוט קרה. המקצועיות של עינת והעובדה שהיא סיפקה בדיוק את מה שהבטיחה עניין שעבורי לפחות, הוא מאוד חשוב".
ד"ר טלי פרידמן, כירורגית פלסטית, המרכז הבינלאומי לעיצוב הגוף והפנים השתתפה בכתבה למגזין 'אטמוספירה'
"זכיתי לעבור חוויה מיוחדת במינה, במהלך צילומים עבור כתבה בה השתתפתי, במגזין 'אטמוספירה'. הצוות שכלל צלם, סטייליסט, מאפרת ומעצב שיער, היו מקצועיים, אדיבים וסובלניים והעניקו חוויה מיוחדת ועניינית. אבל החשוב הוא שאת כולם הובילה עינת, בחינניות, תוך הקפדה על פרטים, והתוצאה נהדרת – עניינית, צילומים מחמיאים, סטיילינג מדויק. הפידבקים שקיבלתי מלקוחות מעידים על כך.עינת דאגה לתת יחס אישי, חם ואכפתי מהמפגש הראשון בהפקת הצילומים, דרך הכתבה המפרגנת ועד שליחת הגיליון למשרדי. אני ממליצה בחום על עינת – היא שירותית, מקצועית ולא פחות חשוב – אמינה".
ענת סודרי, אדריכלית השתתפה בכתבה למגזין 'אטמוספירה'
"עינת התקשרה אליי והציעה לי לקחת חלק בכתבה. על אף שאני לא נוהגת לקחת חלק בפרויקטים תקשורתיים, היה משהו בעינת שגרם לי לסמוך עליה וללכת איתה. אחרי הצילומים ועם פרסום הכתבה, ראיתי את התוצאה ולא התחרטתי לרגע! אני אוהבת אנשים תקתקנים שיודעים להניע מהלכים, כי אני כזאת בעצמי, וכך בדיוק היה עם עינת. היא עניינית, ביצועיסטית, אישה שעומדת במילה שלה, גם בהכנות לצילומים וגם במהלכם, הכל נעשה בנעימות, באדיבות, במקצועיות ועם חיוך. בכל הקשור לעינת, השירות הוא באמת מהמעלה הראשונה, ואם לסכם במילה אחת – נהניתי".